eko family

Grzejniki KERMI

Ściany grzewcze pionowe, poziome oraz specjalne

       

Proste, eleganckie, nie rzucające się w oczy wzornictwo, doskonale nadające się do zastosowania w niemal każdej sytuacji.
Wyjątkowo duża wydajność grzewcza już przy najmniejszych wymiarach. Dzięki niewielkiej pojemności wodnej i dobrej regulacji ściany grzewcze Kermi są bardzo ekonomiczne.

Konwektory stojące

      

Montowane pod parapetem lub bezpośrednio przed szybą nie przesłonią widoku z okna lub do środka pomieszczenia, są niskie. Dostępne także w wersji zaworowej, umożliwiającej oszczędne regulowanie zużywanej energii. Konwektory Kermi posiadają dużą wydajność cieplną i zajmują niewiele miejsca, co jest ich niewątpliwą zaletą. Nie można pominąć również krótkiego czasu nagrzewania i możliwości precyzyjnego regulowania temperatury, dzięki niewielkiej pojemności wodnej.

Konwektory kanałowe

Grzejniki dekoracyjne

   

Grzejnik JIVE to unosząca się lekkość, płynny rytm kształtu i ciekawa asymetria oraz siła dynamiki i temperament, zapewniający dużą moc cieplną. Kształt ułatwia proste wieszanie ręczników do suszenia.

      

Grzejniki CREDO doskonale wtapiają się w wystrój łazienki lub pokoju. Do ich atutów należy wysoka wydajność cieplna, oryginalne wzornictwo.

    

Grzejnik rurowy DECOR V i S w najbardziej estetycznym wydaniu. Inny od pozostałych. Najwyższa jakość wykonania. Olbrzymie możliwości doboru koloru i wymiarów.

Grzejniki łazienkowe w najprostrzej formie

B20 to grzejnik w najprostszej formie. Ten atrakcyjny cenowo grzejnik dostępny jest w dwóch wersjach: prostej i wygiętej. Dostępna jest także wersja z podłączeniem na środku.

Grzejniki profilowe higieniczne

Grzejniki higieniczne Kermi są przeznaczone do pomieszczeń o podwyższonych wymaganiach sanitarnych. W przeciwieństwie do wykonania standardowego wykonanie higieniczne nie posiada konwektorów, pozbawione jest także osłony górnej oraz bocznych. Taka konstrukcja ułatwia utrzymanie grzejników w czystości. Jest to wymóg niezbędny np. w szpitalach. Powłoka lakiernicza Kermi jest odporna na dostępne w handlu środki czystości i dezynfekcji. Grzejniki higieniczne Kermi posiadają wymagany atest higieniczny.

Grzejniki profilowe kompaktowe

Mała zawartość wody umożliwia precyzyjną a zarazem dynamiczną regulację układu. Uniwersalna, energooszczędna technika grzewcza do wszystkich źródeł ciepła. Zarówno do olejowej, gazowej i ciepłowniczej instalacji centralnego ogrzewania, jak również do zasilania energią słoneczną lub metodą tradycyjną. Bogaty wybór rozmiarów i typów pozwala pokryć każde zapotrzebowanie ciepła.

Grzejniki profilowe zaworowe

 

Wersja zaworowa grzejników Kermi gwarantuje optymalne zużycie energii, kosztów i czasu. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu zaworów, fabrycznie nastawionych na odpowiednią wartość kv. Duży wybór adapterów ułatwia dobór głowicy termostatycznej. Bogata paleta rozmiarów i typów pozwala pokryć każde zapotrzebowanie ciepła.

Ekoemiter
02-249 Warszawa
ul Gen. Sosnkowskiego 17/12
tel +48 022 8 676 603
tel. kom. 0 602 660 853
realizacjastudiofabryka.pl